KURUMSAL

NSI NATURAL STONE INTERNATIONAL

NSI Naturel

NSI Naturel Taş San.ve Tic Ltd.Şti 2005 yılında kurulmuştur. Firmamız, zengin doğaltaş koleksiyonumuz sayesinde, müşterilerine en kaliteliyi en iyi fiyata ve en kısa sürede sunarak yurtiçinde anahtar teslim birçok projeye imza atmış, dünya genelinde de en güvenilir üretici ve satıcı firmalarla sağlam bağlantılar oluşturmuş ve güvenilir, öncü firmalar arasında yerini almıştır.

MİSYONUMUZ

Halen devam eden 20 yıllık mermer ocağı ve fabrika tecrübemiz ile yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimizin her türlü doğal taş ihtiyaçlarını blok, plaka, ebatlı ve uygulamalı olarak talep ve beklentilerine uygun, zamanında karşılamak için hizmet vermektir.

VİZYONUMUZ

Doğal taş sektöründe sahip olduğumuz bilgi ve tecrübe birikimi ile oluşturduğumuz güvenilir firma etiketimizi dünya çapında yaygınlaştırarak güvenilir ve öncü firmalar arasında yerimizi almaktır.

NSI® NATURAL STONE INTERNATIONAL

NSI Naturel Taş, Türkiye ve Dünyaya her türlü doğal taş satışı yapan seçkin firmalardan biridir. Kendi ocağımızın ürünleri olan mermer, traverten, limra gibi doğal taşlar dünya çapında büyük ve prestijli projelerde kullanılmaktadır. Firmamız dünya genelinde tanınmış inşaat firmalarına, doğal taş toptancı ve perakendecilerine ürün tedarik etmektedir. NSI Natural Taş size en iyi ürünü istenen kalitede, istenen zamanda ve en uygun fiyata tedarik eder. Firmamız engin ihracat tecrübesi ve profesyonel kontrol ekibiyle müşterisine her türlü kalite garantisini vermektedir. Ürünlerimiz yer, duvar, merdiven, mutfak, banyo, iç cephe, dış cephe döşemeleri, denizlik, havuz kenarı, bordür vb. mermer, seramik ve granitin kullanıldığı her yere uygulanabilmektedir. Ürünlerimiz gerek ticari gerekse konutlarda, büyük ve prestijli projelerde kullanılmaktadır. Firmamız sahip olduğu ocaklar, fabrika ve satış ofisleri sayesinde doğal taşı istenilen her ebat ve yüzey işlemiyle müşterilerine sunmaktadır.

TOP